Web Tasarım

WordPress , Php , Asp , Xml ve Html dillerinde admin paneline sahip mobil uyumlu sınırsız sayfa seçeneği ile birlikte web sitelerinizi tasarlayarak istekleriniz doğrultusunda sizlere teslim ediyoruz.

Grafik Tasarım

Logo , Kurumsal Kimlik , Kartvizit , Katalog , Broşür , Menü vb tasarımlarınızı profesyonel ekibimizle kurumsal renklerinize uygun olarak tasarlayıp tarafınıza teslim ediyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

İnstagram , Twitter , Facebook ve Tiktok gibi sosyal medya uygulamalarında yer alan hesaplarınızı günlük olarak tasarladığımız çalışmalarla hareketlendiriyoruz.

Basın & Pr Danışmanlığı

Firmanızın haber ve basın bültenlerini profesyonel bir dil ile yazıyor , ülkemizde faaliyet gösteren bir çok gazete , dergi ve ulusal haber sitesine yayınlanması üzere ulaştırıyoruz.

Seo & Google Reklamları

Firmanızın ve markanızın aramalarda daha üst sıralarda çıkmasını istiyorsanız Google reklamları ve Seo çalışmaları ile sitenizin google sıralamasını yükseltiyoruz. Kazancınızı artırıyoruz.

Klip ve Tanıtım Filmi Çekimi

Profesyonel ekipmanlarımızla birlikte işletmenizin videolarını çekerek klip haline getiriyor , kurgu ve montaj işleminin ardından sizlere teslim ediyoruz. Tüm sosyal mecralarda ve youtube üzerinden kullanabilirsiniz.

Ürün ve Katalog Çekimi

İşletmenize ait ürünlerin profesyonel çekimlerini yaparak insert ve kataloglarınızda sosyal medyalarınızda kullanılmak üzere ürünlerin png hallerini sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca model , şarkıcı , hostes çekimlerini stüdyomuzda gerçekleştiriyoruz.

Seslendirme & Production

Firmanızın videolarını profesyonel bir şekilde kurguluyor , video haline getiriyor ve uzman seslendirmenlerden oluşan ekibimizle istediğiniz metni müzik formatına dönüştürebiliyoruz. Dublaj vb. production işlerinizde çözüm ortağı olmak istiyoruz.

Drone Video Çekimi

Film setlerinde kullanılmak üzere üretilmiş , profesyonel 4K Drone cihazımızla birlikte işletmenizin görüntülerini çekiyor. Video haline getiriyor ve sizlere teslim ediyoruz. Açılış , düğün , nişan vb etkinlikleriniz için Drone çekimle sizlere muhteşem görüntüler hazırlıyoruz.

alanında uzman kepez bilişim Ekibimiz
ile tanışın

furkanbedir

Furkan Bedir

Kurucu & Ceo
sumeyye1

Sümeyye Özen

Marka Danışmanı
enesyurtlu

Enes Yurtlu

Web Tasarım Uzmanı
burcu-new

Burcu Demirtaş

Grafik Tasarım Uzmanı